Dostali sa ku nám fantastické správy. K dispozícii je nová ‘ready-to-wear’ kolekcie zo Sirensong.

Možno si niektorí pamätáte Sirensong ako značku, ktorá vytvára jedny z najunikátnejších neoprénových kreácii venovaných práve ženám. Tieto skvosty sa nasjkôr robili na objednávku, ale teraz Sirensong vytvoril kolekciu “ready-to-wear”, na ktorú už nemusíte dlhšie čakať.

Nakupovať neoprény môžete priamo na stránke sirensongwetsuits.com  a nakúpený kúsok vám príde domov len za dobu dĺžky trvania poštovného.

Dobrá rada pre všetkých, nad kúpou neoprénu dlho neváhajte, pretože podľa ich dizajnu a atraktívnosti sa môžu vypredať veľmi rýchlo.

Neváhajte uplatniť našu špecíálnu zľavu 20% na všetky neoprény. Stači zadať zľavový kód SEASTYLE20 pri checkoute.

Foto zdroj Kitesista, Sirensongwetsuit

Vyberte jazyk:

Kategórie článkov:

WordPress Facebook Likebox Plugin Develop & Designed by A WP Life Team

O nás:

Sme skupina kajterov, ktorí cestujú po svete a hľadajú vlny a vietor. Vedie nás naśa váśeň a túžba po absolútnej slobode. O tom je kitesurfing v samotnej podstate. Skákať vysoko, surfovať perfektné vlny a užívať si nekonečný freeride. Jednoducho robiť to, čo nás robí úprimne štastných. Radi sa s vami podelíme o perfektný svet kitesurfingu. Pridajte sa k nám!

Čo robíme:

Organizujeme prémiové kitové výlety do Kapského Mesta. Ponúkame luxusné ubytovanie v plážovej vile priamo na spote, letiskový transport a guiding počas vášho pobytu v tejto nádhernej kitovej destinácii. Organizujeme kitové kempy, lekcie, downwind jazdy a množstvo ďalších aktivít ako pre vás, tak aj pre vašu prípadnú nekajtujúcu spoločnosť. Zabookujte si trip do Kapského Mesta teraz! Tešíme sa na vás!

Kontakt info:

Surfincape holiday IMG
Surfincape Villa IMG