• kiting Surf in Cape

Pobrežie v Kapskom Meste a okolí ponúka návštevníkom skutočne nádherné pláže. Avšak žiadna z nich nie je krajšia, alebo viac zaujímavá ako Boulder’s Beach v Simon Town. Táto pláž so záveternými zálivmi sa stáva piesočným pobrežným útočiskom pre kolóny Afrických tučniakov. Tieto majú narozdiel od tučniakov v Antarktíde radi teplo a takisto sú od svojich chladnomilných príbuzných o čosi menšie a lahšie. Na ich výskyt v okolí pláže Boulder’s Beach vás už počaš jazdy upozornia dopravné značky na ceste.

Vyberte jazyk:

Kategórie článkov:

WordPress Facebook Likebox Plugin Develop & Designed by A WP Life Team

O nás:

Sme skupina kajterov, ktorí cestujú po svete a hľadajú vlny a vietor. Vedie nás naśa váśeň a túžba po absolútnej slobode. O tom je kitesurfing v samotnej podstate. Skákať vysoko, surfovať perfektné vlny a užívať si nekonečný freeride. Jednoducho robiť to, čo nás robí úprimne štastných. Radi sa s vami podelíme o perfektný svet kitesurfingu. Pridajte sa k nám!

Čo robíme:

Organizujeme prémiové kitové výlety do Kapského Mesta. Ponúkame luxusné ubytovanie v plážovej vile priamo na spote, letiskový transport a guiding počas vášho pobytu v tejto nádhernej kitovej destinácii. Organizujeme kitové kempy, lekcie, downwind jazdy a množstvo ďalších aktivít ako pre vás, tak aj pre vašu prípadnú nekajtujúcu spoločnosť. Zabookujte si trip do Kapského Mesta teraz! Tešíme sa na vás!

Kontakt info:

Surfincape holiday IMG
Surfincape Villa IMG