Kite tripy do Kapského Mesta. Podrobné informácie s návodom ako sa k nám v zime dostať 🙂

Ubytovanie na 10 nocí + Spiatočná letenka + Letiskový transfer od 990 €

shutterstock_158097380 copy

V nasledujúcich riadkoch sa dozviete dôležité informácie ohladom kite tripov do Kapského mesta. Ako a kedy prísť, čo vám treba na vstup do krajiny, aké kity so sebou zobrať a na aký vietor sa môžete tešiť. V článku tieź nájdete fotky ubytovania a linky na zaujímavé ponuky leteniek. V prípade záujmu, alebo doplňujúcich otázok nas neváhajte kontaktovať v sekcii “kontakt” , na mail info@surfincape.com, alebo telefonicky na číslo +421904464811. Tešíme sa na vás!

Sezóna

Leto v Kapskom Meste trvá od októbra do marca, teploty a vietor dosahuju svoj vrchol v strede sezóny, teda od DECEMBRA do KONCA FEBRUÁRA a práve v tomto období Surfincape organizuje tripy sem, do makky kiteboardingu.

Kapské mesto ponúka okrem veľmi vysokej pravdepodobnosti vetra aj obrovskú škálu spotov na výber. Len priamo v Kapskom Meste nájdete viac ako 30 kajtových pláži s podmienkami pre úplných začiatočníkov až po náročných kajterov a milovníkov vĺn. Do hodiny jazdy od mesta sa počet spotov dostáva ku číslu 50.

Víza

Na turistické cesty občanov SR a ČR do JAR do 30 dní NIE SÚ POTREBNÉ VÍZA. Pri vstupe do krajiny je však nevyhnutné mať vo svojom platnom pase aspoň 1 (MZV odporúča 2) voľné vízové strany pre účely úradných záznamov.

Vybavenie

V Kapskom Meste je počas letnej sezóny až 80% veterných dní, sila vetra sa pohybuje v priemere od 8 do 13m/s. Fúkať začína väčšinou okolo obeda a vietor k večeru silnie. Ak ste teda ranné vtáča a chcete si zajazdiť v “slabšom” vetre hneď doobeda, tak pre kitera vážiaceho okolo 80kg odporúčame veľkost 10-12m2. Pre tých, ktorí si chcú dlhšie pospať a užiť si plnú silu vetra, ktorú Cape Town ponúka, bude ideálny kite veľkosti 6-10m2. V prípade záujmu poskytujeme takisto servis požicovne vyhovujúceho vybavenia.

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené v krásnej plážovej vile na Sunset beach. Vila sa nachádza v stráženom golfovom resorte Minerton, priamo na kite spote a 10 minút od centra mesta. Priestranný moderný interiér, bazén, úžasná strešná terasa s BBQ, veľká, plne vybavená kuchyňa a priestor na odloženie kite equipmentu sú samozrejmosťou. Vila je vybavená piatimi spálňami s celkovou kapacitou 10 osôb. Čaká tu na vás skvelá atmosféra, grilovačky na terase s nádherným výhľadom a nekonečná pohoda po každodennom kajtingu.
Výhľady z vily:
vyhlady
Exterier vily:
exterier
Interiér vily:
int
Spálne:
izby

Letenky

Najčastejšie sa lieta z Prahy, Viedne alebo Budapešti s jedným prestupom v Dubaji. Dĺžka letu je 6 + 10 hodín. Letíte prevažne v noci a časový posun v JAR je +1h a tak nebudete mat problémy so spánkom.
Linky na akciové letenky tu:

30/11/2015 – 12/12/2015 za 580 EUR s Ethiopian z Viedne. V cene letenky je 23kg batožina. LINK TU:

8/12/2015 – 22/12/2015 za 630 EUR s Emirates z Budapešti. V cene letenky je 30kg batožina. LINK TU:

05/01/2016 – 18/01/2016 za 630 EUR s Emirates z Budapešti. V cene letenky je 30kg batožina. LINK TU:

18/01/2016 – 02/02/2016 za 586 EUR s Ethiopian z Viedne. V cene letenky je 23kg batožina. LINK TU:

01/02/2016 – 13/02/2016 za 583 EUR s Ethiopian z Viedne. V cene letenky je 23kg batožina. LINK TU:

08/02/2016 – 20/02/2016 za 583 EUR s Ethiopian z Viedne. V cene letenky je 23kg batožina. LINK TU:

(update na akciové ceny leteniek nájdete každy týždeň na našej fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/surfincape )

Booking a ceny

Máte možnosť vybrať si individuálny termín a dĺžku pobytu. Ponúkame tri základné balíky služieb HOLIDAY, KITE HOLIDAY a KITE CAMP. Napríklad balík HOLIDAY  s ubytovaním na 10 dní+ Spiatočná letenka + letiskový transfer kúpite od 990EUR. Viac v sekcii CENNIK.

Keep calm, stay tuned and Surfincape with us 🙂

Vyberte jazyk:

Kategórie článkov:

WordPress Facebook Likebox Plugin Develop & Designed by A WP Life Team

O nás:

Sme skupina kajterov, ktorí cestujú po svete a hľadajú vlny a vietor. Vedie nás naśa váśeň a túžba po absolútnej slobode. O tom je kitesurfing v samotnej podstate. Skákať vysoko, surfovať perfektné vlny a užívať si nekonečný freeride. Jednoducho robiť to, čo nás robí úprimne štastných. Radi sa s vami podelíme o perfektný svet kitesurfingu. Pridajte sa k nám!

Čo robíme:

Organizujeme prémiové kitové výlety do Kapského Mesta. Ponúkame luxusné ubytovanie v plážovej vile priamo na spote, letiskový transport a guiding počas vášho pobytu v tejto nádhernej kitovej destinácii. Organizujeme kitové kempy, lekcie, downwind jazdy a množstvo ďalších aktivít ako pre vás, tak aj pre vašu prípadnú nekajtujúcu spoločnosť. Zabookujte si trip do Kapského Mesta teraz! Tešíme sa na vás!

Kontakt info:

Surfincape holiday IMG
Surfincape Villa IMG