• sup sicilia

Bezveterných dní na Sicílii síce nie je veľa, ale keď prídu sme na ne pripravení. Niektorí dlhším ranným spánkom, iní doprajú telu extra core trening na SUPe. Z nášho beach housu to je cez lagúnu na otvorené more síce iba 3 kilometre, ale pádlovanie dá zabrať aj trénovaným. Odmena za odmakanú rannú polhodinku je azúrovomodré more s výhľadom na okolité ostrovy, pokoj práve sa prebudzajúcej dedinky Birgi na Sicílii a skvelý pocit zo seba samého.

Vyberte jazyk:

Kategórie článkov:

WordPress Facebook Likebox Plugin Develop & Designed by A WP Life Team

O nás:

Sme skupina kajterov, ktorí cestujú po svete a hľadajú vlny a vietor. Vedie nás naśa váśeň a túžba po absolútnej slobode. O tom je kitesurfing v samotnej podstate. Skákať vysoko, surfovať perfektné vlny a užívať si nekonečný freeride. Jednoducho robiť to, čo nás robí úprimne štastných. Radi sa s vami podelíme o perfektný svet kitesurfingu. Pridajte sa k nám!

Čo robíme:

Organizujeme prémiové kitové výlety do Kapského Mesta. Ponúkame luxusné ubytovanie v plážovej vile priamo na spote, letiskový transport a guiding počas vášho pobytu v tejto nádhernej kitovej destinácii. Organizujeme kitové kempy, lekcie, downwind jazdy a množstvo ďalších aktivít ako pre vás, tak aj pre vašu prípadnú nekajtujúcu spoločnosť. Zabookujte si trip do Kapského Mesta teraz! Tešíme sa na vás!

Kontakt info:

Surfincape holiday IMG
Surfincape Villa IMG