Paula chodí do Kapského Mesta každú zimu trénovať na novú sezónu a užiť si fantastickú atmosféru tohto čarovného miesta. Veľa profesionálnych kajterov si vyberá práve Kapské Mesto ako ich zimné “prechodné bydlisko” práve pre perfektné podmienky, ktoré im vie toto miesto ponúknuť.  Na svoje si prídu nielen freestyleri, ktorým vyhovuje perfektne rovná voda, ale takisto aj kajteri na vlnových doskách, ktorí si tu nájdu spoty s vlnami rôznych veľkostí. Podmienky sú tu ideálne pre všetky úrovne kajterov, nájdete tu spoty s plytkou vodou, a takisto aj spoty na otvorenom mori, idéalne na niekoľko kilometrové downwind tripy. Veterné podmienky sú tu ideálne s 80% spoľahlivosťou vetra od októbra do apríla.

Vyberte jazyk:

Kategórie článkov:

WordPress Facebook Likebox Plugin Develop & Designed by A WP Life Team

O nás:

Sme skupina kajterov, ktorí cestujú po svete a hľadajú vlny a vietor. Vedie nás naśa váśeň a túžba po absolútnej slobode. O tom je kitesurfing v samotnej podstate. Skákať vysoko, surfovať perfektné vlny a užívať si nekonečný freeride. Jednoducho robiť to, čo nás robí úprimne štastných. Radi sa s vami podelíme o perfektný svet kitesurfingu. Pridajte sa k nám!

Čo robíme:

Organizujeme prémiové kitové výlety do Kapského Mesta. Ponúkame luxusné ubytovanie v plážovej vile priamo na spote, letiskový transport a guiding počas vášho pobytu v tejto nádhernej kitovej destinácii. Organizujeme kitové kempy, lekcie, downwind jazdy a množstvo ďalších aktivít ako pre vás, tak aj pre vašu prípadnú nekajtujúcu spoločnosť. Zabookujte si trip do Kapského Mesta teraz! Tešíme sa na vás!

Kontakt info:

Surfincape holiday IMG
Surfincape Villa IMG