• kiting Cape Town

Počas presunov v Kapskom meste sa určite nebudete nudiť. Scenérie, ktoré vám toto miesto ponúka sú skutočne dychvyrážajúce. Dovolili sme si spraviť rebríček top 5 najkrajších ciest, ktoré sme v Kapskom meste našli.

1. Chapmens’s peak – jedna z najobľúbenejších ciest nielen truistov, ale aj domácich. Táto cesta vám otvára nádherné výhľady, na ktorýh môžete objaviť krásy na trase medzi mestom a Southern Peninsula.

2. The Wine Routes – v južnej Afrike je Oficiálne 18 vínnych ciest a z nich všetky sa nachádzajú v západnom regióne Kapského Mesta. Ich početnosť však neznižuje kvalitu a niekoľko z nich patrí k najkvalitnejším vínnym cestám na svete. Na všetkých cestách sa snúbia výhľady na malebné vinice a vinohrady v spojení s ohromnými vyhľadmi na okolité pohoria v pozadí.

3.  The West Coast Flower Route – ak načasujete svoj výlet do Kapského Mesta medzi augustom a septembrom, tak môžete byt jeden zo štastlivcov, ktorým sa naskytne výhľad na West Coast Flower Route v celej svojej paráde. Táto cesta je 100km dlhá a je považovaná za najkrajšie cesty zdobene divokorastúcimi kvetmi na svete.

4. Signal Hill – sa všeobecne považuje za “zvyšok” z Lion Head, ale nenechajte sa týmto názvom odradiď. Táto cesta je obľúbená medzi domácimi a perfektne poslúži svojím výhľadom počas západu slnka najmä zaľúbeným párom. Tento kopec je 350m nad morom a ponúka 360 stupňový výhľad na Kapské mesto, Stolovú horu, Green Point a Robben Island.

5. Victoria Rd between Camps Bay & Haut Bay – Pre domácich je táto cesta iba denná rutina, ktorá predstavuje presun z domu do práce, no napriek tomu jej to neuberá na kráse. Cesta, ktorá spája loftové prímorské vily z Campus Bay a Llanduno s predmestským častami stelesnujúcim blaho v Hoaut Bay sa tahá medzi Dvanástimi Apoštolmi a pobrežím Atlantiku.

 

Vyberte jazyk:

Kategórie článkov:

WordPress Facebook Likebox Plugin Develop & Designed by A WP Life Team

O nás:

Sme skupina kajterov, ktorí cestujú po svete a hľadajú vlny a vietor. Vedie nás naśa váśeň a túžba po absolútnej slobode. O tom je kitesurfing v samotnej podstate. Skákať vysoko, surfovať perfektné vlny a užívať si nekonečný freeride. Jednoducho robiť to, čo nás robí úprimne štastných. Radi sa s vami podelíme o perfektný svet kitesurfingu. Pridajte sa k nám!

Čo robíme:

Organizujeme prémiové kitové výlety do Kapského Mesta. Ponúkame luxusné ubytovanie v plážovej vile priamo na spote, letiskový transport a guiding počas vášho pobytu v tejto nádhernej kitovej destinácii. Organizujeme kitové kempy, lekcie, downwind jazdy a množstvo ďalších aktivít ako pre vás, tak aj pre vašu prípadnú nekajtujúcu spoločnosť. Zabookujte si trip do Kapského Mesta teraz! Tešíme sa na vás!

Kontakt info:

Surfincape holiday IMG
Surfincape Villa IMG